Lekarze Kielce

lekarz Bożena Chamerska

Pulmonolog, Pediatra

Beskidzka 6
25-550 Kielce

Trafiłam do Pani doktor ponad rok temu. mój teraz dwuletni synek cały czas chorował.Zaczęło się od infekcji gardła a później co trochę było zapalenie oskrzeli. Ciągle antybiotyki... A już po pierwszej wizycie u niej i radykalnej zmianie leków - koniec z antybiotykiem - synek przestał chorować! i od marca ubiegłego roku jest zdrowy! kiedy tylko coś mnie niepokoiło dzwoniłam a Pani doktor zawsze poradziła mi co zrobic. nie kazała od ...

lekarz Dariusz Hudzik

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Pakosz 68
25-040 Kielce

Lekarz jakich mało.. nie zbywa człowieka.. rozmawia.. tłumaczy.. dopytuje.. przy tym uśmiechnięty i nie patrzy na pacjenta z góry.. widać że chce pomóc.. Panie Darku dobro wraca ! Proszę pamiętać ! Dziękuję że jest taki ktoś jak Pan ! Serio...
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Karolina Makówka

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Pani doktor jest wspaniałą osobą, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wszystko tłumaczy. Atmosfera w gabinecie bardzo sympatyczna, chciałoby się, żeby każdy lekarz był tak empatyczny i miły. Polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. stom. Katarzyna Lis

Gabinet stomatologiczny Katarzyna Lis
Osiedle na Stoku 98
25-437 Kielce

Najlepszy stomatolog w Kielcach.Pani Doktor jest kompetentna i rzetelna.Cierpliwie tłumaczy,doradza przy wyborze najlepszej z możliwych metod leczenia.Moje dzieci korzystają z usług Pani Doktor od zawsze,czyli już przeszło 10 lat.Jestesmy zadowoleni,nie tylko dzieci,ale również ja i mąż.Leczymy się u Pani Doktor całą rodziną.Szczerze polecam.

dr hab. n. med. Józef Starzewski

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

długo szukałam odpowiedniego lekarza i teraz jestem pewna, ze trafiłam na dobrego specjaliste. Nic nie bagatelizuje. czuje ze jestem pod dobrą opieką super lekarz POOOOOLECAM
Opinia dodana przez: kulak

lekarz Jakub Kuchinka

NZOZ KRIOMED SP. Z O.O.
ul. Warszawska 214
25-414 Kielce

Miesiąc temu Pan Doktor Jakub Kuchinka w szpitalu MSWiA przeprowadził u mojego męża laparoskopowo zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej. Pobyt męża w szpitalu trwał niecałe trzy dni. Pooperacyjna rekonwalescencja przebiegała bezproblemowo, rany pięknie się wygoiły, mąż nie odczuwa już żadnych dolegliwości, czuje się w 100% sprawny. Przed operacją Pan Doktor udzielił nam cierpliwie wszelkich informacji odnośnie przebiegu zabiegu i rekonwalescencji, rozwiewając wszystkie nasze niepokoje i wątpliwości. Pan Doktor to profesjonalista, a ...
Opinia dodana przez: Anna W

lekarz Michał Śledzik

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Pakosz 68
25-040 Kielce

Najwspanialszy lekarzlecze kolana i cieśni przyjazny pacjentowi wysokiej klasy specjalista polecam i pozdrawiam

lek. dent. Piotr Szczęsny

NZOZ KRIOMED CENTRUM REHABILITACJI
ul. Warszawska 146
25-408 Kielce

Bardzo dobry specjalista. Polecam. Sprawnie, profesjonalnie, nie mam żadnych zastrzeżeń, lekarz godny zaufania.

lekarz Roman Sławek

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY DLA DOROSŁYCH I DZIECI LEK. ROMAN SŁAWEK
Wojska Polskiego 16 B
25-150 Kielce

Serdecznie polecam Pana doktora. Ciepły i życzliwy człowiek, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem. Lekarz z powołania którego mogę polecić każdemy. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się tak wspaniałego lekarza, któremu zależy na zdrowiu i pomocy pacjentom, a nie na pieniądzach. Pan doktor bardzo pomógł mojej mamie za co serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Maria Modrzewska

Foniatra

Klonowa 55
25-315 Kielce

szybka i właściwa diagnoza w połączeniu z pełnym profesjonalizmem a ponadto jest bardzo sympatyczną ,pełną ciepła dla swych młodziutkich pacjentów

lek. dent. Jarosław Chromiak

Przychodnia Stomatologiczna
Massalskiego 17
25-635 Kielce

Bardzo dobry, profesjonalny dentysta, wyleczył mi zęba, którego 5 innych wcześniejszych dentystów nie potrafiło, szczerze polecam każdemu.

lekarz Rafał Stando

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Doktor zajmował się leczeniem mojej mamy. Podczas gdy konsylium spisało ją na straty i odesłało do leczenia paliatywnego, doktor pojął ryzyko, które się opłaciło. Mama jest wolna od nowotworu płuc już półtora roku!!!
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Piotr Żywiecki

Gabinet
Daleka 5
25-319 Kielce

Polecam Pana doktora, kompetentny , życzliwy, wszystko tłumaczy i profesjonalnie podchodzi do chorego mimo iż leczona jestem u niego na NFZ. Oby w Kielcach było więcej takich lekarzy.

lek. med. Arkadiusz Madej

Ortopeda, Traumatolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

lek.med.Arkadiusz Madej zalecił mi wymiane biodra, wybaczcie mi mówienie własnym jezykiem 15,11,2021 doktór wykonał zabieg wymiany wyżej wspomnianego biodra lewego w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim. Jestem zadowolony z przebiegu procesu leczenia.Z doktorem można podyskutować,pytac i usłyszeć fachowe odpowiedzi oprócz kompetencji widać duzą osobistą kulturę pana doktora Z gabinetu wyszedłem ogromnie uspokojony.Wszystkim którym dokuczaja podobne problemy zdrowotne bardzo ale naprawdę bardzo mocno POLECAM DR.ARKADIUSZA MADEJA TERESIN POWIAT SOCHACZEW. Pozwolę sobie doktorze ...
Opinia dodana przez: Andrzej z Teresina

lekarz Ewa Piecewicz

Psychiatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Dewońska 17/29
25-637 Kielce

na badanie skierowal mnie sad, nie wiem czy jestem chory, ale to co mnie uzeklo w podejsciu Pani Dr... wysluchala mnie z usmiechem takim cieplym i szczerym, nie ocenila mnie, zartobliwie skwitowala to co powiedzialem. chcialoby sie rzec zachowala sie jak powinna zachowac sie prawdziwa "mama". Przy tej tej Kobiecie czuje sie nadzwyczajny spokoj, szkoda ze jestem z daleka i nie bede mogl korzystac z Jej pomocy.
Opinia dodana przez: krzysztof

Agnieszka Florek

Radioterapeuta

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Niezwykle rzadko sporyka się tak rzetelnie wykonującego swą pracę lekarza. Pani doktor jest nie tylko miła , ale poważnie trktuje każdego pacjenta. W cią gu 7 tygodni radioterapii zawsze, gdy była na oddziale, odwiedzała mnie , rozmawiała , radziła i pomagała w uśmierzaniu bólu. Miałem okazję porównać jej opikę nad pacjentm z opieką innych lekarzy. Dziękowałem Bogu , że to właśnie ona się mną opiekuje.

dr Elzbieta Klujszo

Dermatolog

Zakład Opieki Kardiologicznej
Ściegiennego 40
25-114 Kielce

Dr Kłujszo ma największe doświadczenie w leczeniu biologicznym łuszczycy plackowatej w Polsce. Wiem bo brałem udział w dwóch badaniach klinicznych prowadzonych w jej gabinecie na Kościuszki 50/29 nota bene na portalu rankinglekarzy.pl figuruje pod złym/starym adresem. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Przemysław Ciepiela

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Chirurgiczny Remedi
Wojska Polskiego 28A
25-377 Kielce

Młody lekarz o ogromnej wiedzy, profesjonalista, fachowiec, a przy człowiek o wysokiej kulturze osobistej, sympatyczny i cierpliwy.

lekarz Zbigniew Słomkowski

Neurochirurg

Kieleckie Centrum Urazowo-Ortopedyczne i Rehabilitacyjne
ul. Zagnańska 71a (naprzeciwko cmentarza)
25-558 Kielce

Gdybym chciał wyrazić swoją opinię o Panu Doktorze,jako lekarzu i człowieku, z którym zetknąłem się w potrzebie (chory kręgosłup spowodował,że ledwo i z ogromnym bólem i niemalże niedowładem lewej nogi i dysfunkcji stopy nie mogłem normalnie funkcjonować), musiałbym napisać długi tekst pochwalny. Lecz myślę,że jeśli ograniczę swój wpis do kilku przymiotników,które ,ponad wszelką wątpliwość,charakteryzują tego człowieka,to powinno w zupełności wystarczyć (kompetentny,wielkiej kultury osobistej i medycznej,godny zaufania,uprzejmy,cierpliwy,empatyczny i tak mógłbym jeszcze ...
Opinia dodana przez: Wacław

lekarz Grażyna Broniś

Pulmonolog

Wojewódzka Przychodnia Specjalistyczna Szpitala w Czerwonej Górze
JAGIELLOŃSKA 72
25-734 Kielce

Pani Doktor bardzo miła i uprzejma. Badania zostały wykonane bardzo dokładnie. Pani doktor wszystko jasno wytłumaczyła i powiedziała na czym polega problem. Nie zostawiła nas samych sobie, zorganizowała transport ze szpitala do szpitala. Dawno nie spotkałam tak pełnej empatii lekarza. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dzięki pani Broniś teść jest z nami . Polecam z całego serca. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Paulina